FacebookPixel

Permanentní make up

Permanentní make-up slouží jako náhrada či doplnění dekorativní kosmetiky.

Je to dobrá časová úspora pro ženy, který nechtějí každý den ztrácet čas u zrcadla. S permanentním make-upem budete krásně upraveny za každé situace. Další výhoda spočívá v tom, že podobný zákrok umožňuje i korekci podoby vašich obočí, očí a rtů. Vaše tvář bude upravená a její důležité partie zvýrazněné.

Během zákroku je klientkám zaváděn pigment do horních vrstev kůže. Používáme jen vysoce kvalitní pigmenty, což umožňuje provedení procedury i pro alergiky. Aby mohlo být dosaženo požadovaného výsledku, specialisté pracují hned s několika odstíny pigmentů. Konečný odstín barva je vždy vybrán na základě barevného tónu klientky.

Výsledek vám vydrží 1,5 roky a déle při optimální péči. U moderních pigmentů už nehrozí, že se rozpijí nebo chytí nazelenalý či namodralý podtón.

 

Zákrok se skládá z několika etap: volba tvaru a odstínů, anestezie, zavedení pigmentu, ošetření pleti a doporučení pro následnou péči. To vše zabere kolem 1,5 hodiny.

Kontraindikace: alergická reakce či ekzém v obličeji, diabetes, infekční onemocnění, zvýšená či snížená srážlivost krve.

Hojení

U tohoto permanentního make-upu jsou obecně otoky zcela výjimečné. Tento zákrok vyžaduje minimální dobu hojení, je značně kratší, než u klasických technik stínování a zejména bez výrazných strupů. Kůže se spíše jakoby jemňoučce olupuje (vytváří se malinké šupinky) a již druhý den můžete klidně do práce, barva v kůži zarůstá několik dní, čili je po tu dobu výraznější než konečná. Celkově se ustálí až po 4 týdnech, kdy je vhodné se objednat na korekci.

Náš sortiment

Proceduře vždy předchází konzultace a náčrt vašeho budoucího tvaru.
Na základě vstupní konzultace vybere naše kosmetička s ohledem na vaši barvu pleti, barvu vlasů a očí odstín pigmentu tak, aby byl výsledný efekt co nejpřirozenější a zdokonalil celkový vzhled obličeje.

Permanentní make-up obočí

Obočí je velmi důležité pro celkový výraz obličeje. Permanentním make-upem lze upravit tvar, barvu, intenzitu, hustotu a délku obočí. Dnes se hodně pracuje s technikou stínování, kterou si kosmetičky „vypůjčily“ právě od tatérů a jejich práce s „akvarelovým“ tetováním s barevnými přechody. Vzniká tak velmi přirozené, jemné podbarvení obočí, které je u kořene nosu jemnější a postupně ztmavuje nebo zesvětluje – volba stínování závisí na barvě a tvaru vašeho obočí.

Permanentní make-up rtů

Krásné a smyslné rty už nejsou jen snem, ale mohou být skutečností. Pomocí zákroku permanentního make-upu lze upravit velikost a tvar rtů. Rty jsou nejcitlivější oblast mikropigmentace obličeje, ale v našem salonu vždy použiváme dvě anestetika a zaručujeme maximální bezbolestivost zákroku.

Po 4-6 týdnech, kdy se kůže odhojí, doporučujeme korekci, při které lze upravit jak tvar tak sytost barvy rtů.

Permanentní linky

Permanentní make-up linek zvýrazní oči a prohloubí váš pohled. Permanentní linky vám můžeme nakreslit třeba pouze k linii řas, nebo jako silnější linku lemující a zdokonalující tvar oka. Rádi vám aplikujeme jakýkoliv váš vysněný tvar očních linek. Před samotným zákrokem permanentních linek doporučujeme absolvovat nezávaznou konzultaci se stylistkou.

Délka procedury záleží na tom, zda budete chtít linky horní i dolní, a také jak výrazné linky vám bude specialistka vykreslovat.

vyberte si
nejlepší
servis a služby

Chci se objednat
Style switcher RESET
Body styles
Color scheme