FacebookPixel

Manikúra

Krásné nehty jsou vizitkou každé ženy. Ale bohužel naše ruce jsou tou částí těla, kde je pokožka nejvíce namáhána a zatěžována. Proto je potřeba o ni pečovat nemiň, než o pokožce obličeje. V našem salonu BeautyArt vám rádi nabídneme profesionální ošetření nehtů kvalitními přípravky schopnými zlepšit vzhled i zdraví vašich rukou. Pravidelní profesionální péče lehce vyřeší Vaše problémy se suchými, křehkými a lámavými nehty.

V manikúře se specializujeme hlavně na klasické dámské a panské manikúře (úpravě přírodních nehtů), nanesení P-SHINE, Gel-laku a Shellacku, modeláži nehtů gelem či akrylem. Společně vybereme vhodnou metodu a vyhovující vám přípravky pro vytvoření vaše ideální manikúry.

Naše manikérky poskytnou Vašim rukám nejlepší péči a postarají se, aby byly stále svěží a zdravé. Navíc si můžete dopřát nehtové séra pro dodatečnou výživu kůžičky.

Pedikúra

Pedikúra patří do oblasti služeb pro zdraví i krásu stejně jako péče o vlasy a pleť.  Je vaše pokožka chodidel tvrdá, rohovatí a prasklá? Pravidelné odborné ošetření nohou, zejména nehtů a kůže proškoleným personálem bude pro vás ideálním řešením!

Tato procedura je naprosto nezbytná zejména v letních měsících, když se vám v nevhodné obuvi tvoří mozoly a otlaky nohou. Pokud trpíte zarůstajícími nehty doporučujeme vám hlavně proceduru přístrojové pedikúry. Pro naši klenoty vždycky provedeme tuto proceduru na té nejvyšší úrovni.

Specializujeme se na přístrojové pedikúře či medicinální pedikúře včetně odborného poradenství pro běžnou domácí péči. Garantujeme vám bezbolestnost a bezkrevnost celého procesu. Na přání zákazníka nehty nalakujeme, nebo zaleštíme. Provádíme taky masáž buď kokosovým máslem nebo krémovou pěnou a peeling nohou.

Náš sortiment

Кlasická manikúra 

Klasická manikúra se skládá z lázně, očistění nehtů, ošetření kůžiček, upravení nehtů do zvoleného tvaru, přeleštění povrchu nehtů, a vyživení kůžičky hydratačním krémem. Je to způsob, jak nehty upravit pro jakoukoli příležitost. Manikúra vám vydrží cca 2 týdny, po té době doporučujeme proceduru zopakovat.

Luxusní manikúra 

Je to v podstatě obyčejná klasická manikúra(odstranění laku – v případě nutnosti) + nanesení laku VINYLUX. Stačí si jen vybrat z široké kolekce nabízených laků a barevných odstínů. Vybrat si můžete i různé netradiční barvy a zajímavé zdobení nehtů pro jejich originální dekoraci. Manikúra se dá doplnit o parafínovou lázeň. Doporučená doba opakování – 3-4 týdny.

P-SHINE manikúra

P-SHINE neboli japonská manikúra je vhodná pro ženy, jejichž nehty jsou roztřepené, lámavé a špatně rostoucí. Liší se od klasické manikúry jen nanesením P-SHINE, po kterém vznikne na povrchu nehtu tzv. glazura, která má nejen estetický efekt, ale zároveň zabraňuje odplavování přirozených lipidů, tedy zabraňuje vysušování nehtu.

Manikúra + nanesení Shellac

Šelak (nebo anglicky shellac) je přírodní pryskyřice. Liší se od obyčejného laku tím, že manikérka pak vrstvu laku nenechá jen zaschnout, ale vytvrdí ji pod UV lampou po dobu 2 až 3 minut. Shellac je hypoalergenní, lak se neloupe, nerozmazává a nevybledne. Taková manikúra vám obvykle vydrží 2 až 3 týdny bez poskvrnky.

Suchá (medicinální) pedikúra

Skládá se z úpravy délky a tvaru nehtů, odstranění hrubé kůže broušením a mozolů na ploskách nohou. Případné problémy jako jsou zarůstající nehty, kuří oka, mozoly a otlaky Vám citlivě odstraníme. Celá péče trvá v pedikérském salónu kolem 1 hodiny, kdy se používají krémové peelingy, pleťová másla, oleje, změkčovací přípravky, kterými se provádí masáž nebo zábal.

Mokrá pedikúra 

Tato procedura se liší od suché pedikúry tím, že začíná koupelí pro změkčení otlaků a mozolů. Při mokré pedikúře se používá speciální žiletka nebo skalpel, s pomocí kterého opatrně odstraní změkčené kožní přebytky. Pak následuje standardní zastřižení, opilování, změkčení a v případě zájmů nanesení laku, aplikace gelu nebo Shellacu. Ošetření trvá cca trvá 60 minut.

vyberte si
nejlepší
servis a služby

Chci se objednat
Style switcher RESET
Body styles
Color scheme