FacebookPixel

Kosmetika

Mezi nejpopulárnější kosmetická ošetření patří například péče o vrásky, předcházení stárnutí pleti, nebo naopak péče o aknózní stavy a jiné. Nejdůležitější částí kosmetiky je tedy správné posouzení stavu pleti. Teprve na něj navazuje individuální péče, kosmetické postupy a správný výběr přípravků. A to především správný výběr účinných látek, majících za úkol doplnit v pleti to, co jí chybí, a tím udržovat pleť zdravou a krásnou.

Základní ošetření pleti trvá většinou kolem jedné hodiny. Začíná odlíčením a povrchovým čištěním pleti (to je ostatně to, co by jste měli dělat i doma, ráno a večer očistit pleť).
Čištění se zakončuje peelingem (odstraněním odumřelých buněk). Dále se pokračuje napařením pleti, (nejčastěji se dnes setkáte s napařovacím gelem – s přípravkem, který se nanese na pleť). Napářka má za úkol zbobtnání rohové vrstvy pokožky a rozšíření pórů, to aby šla pleť lépe vyčistit. Úkolem napářky je tedy připravit pleť na hloubké čištění. Tedy čištění komedonů (zanesených pórů) a odstranění milií (drobná bílá zrníčka rohoviny). Dále následuje aplikace masky (volí se individuálně, podle toho, čeho chceme na pleti dosáhnout). Masáž obličeje (případně i dekoltu), a závěrečný krém.

To je takový základ, ke kterému se může přidat úprava obočí, barvení obočí a řas, depilace nežádoucího ochlupení na bradě, horním rtu atd. a samozřejmě se dá udělat kosmetika i bez masáže (pokud je třeba pleť hodně aknetická, nebo jde o klienta, který masáže rád nemá).

Máte problémy s mastnou a problematickou / suchou / citlivou pletí, vráskami nebo pigmentovými skvrnami? Naše kosmetičky vám s tím lehce a profesionálně pomohou!

Ošetření nemusíte vynechat ani pokud máte „normální“ pleť. Kvalitní kosmetické ošetření Vám ušetří pozdější komplikace.

Starejte se o sebe, lepší je prevence, než se pak trápit s nápravou škod a řešit to třeba moc radikálně a drasticky. Podle svých časových a finančních možností si dopřejte odbornou péči o pleť, je to v dnešní době celkem vzácnost, mít klid pro sebe a dopřát si čas, kdy o vás někdo pečuje.

Proč my?

Salon BeautyArt nabízí komplexní, pečlivé ošetření prо všechny typy pleti. Naši kosmetologové používají jen nejnovější metody omlazení a péči o pleť a sortiment je tvořen známými zаhraničními značkami, které se оd ostatních liší svou vynikající účinností a nejvyšší kvalitou.

“ Svěží pleť zářící zdravím a absolutní spokojenost klienta je hlavním cílem našeho kosmetického salonu. S námi můžete dosáhnout toho, co hledáte pro Vaši pleť”

BeautyArt Salon

Každý zákrok v našem salonu vždycky začíná konzultací a nezbytnou diagnostikou. Analyzujeme nejen každý detail pokožky obličeje, ale i veškeré požadavky klientů a snažíme se najít individuální přístup ke každému.

Náš sortiment

Poskytujeme odborné ošetřování pleti a pokožky, její regeneraci, zkrášlování a úpravu. U nás najdete špičkové služby s využitím jen kvalitních kosmetických produktů a nejmodernějších přístrojových vybavení.

Ultrazvukové čištění 

 Ultrazvukové čištění pleti, neboli čištění pleti ultrazvukem je nejmodernější způsob ošetření pleti. Ultrazvukové čištění se provádí pomocí špachtle, která důkladně vyčistí až 90 % mikropórů, které nejsou okem viditelné. Tato metoda omlazuje kůži –  mikromasážní účinek ultrazvuku zlepšuje mikrocirkulaci, zvyšuje přísun kyslíku, stimuluje syntézu kolagenu a elastinu. Čištění pleti je bezbolestné, neagresivní,  vhodné i např. na hypercitlivou pleť nebo pleť s kuperózou a po ošetření nemá klient podrážděnou pleť s červenými flíčky (na rozdíl od ručního čištění). Ideálně by se procedura měla opakovat jednou za 2 až 3 týdny.

Ruční čištění

Ruční čištění obličeje je hloubkové čištění pleti od mrtvých buněk, nečistot, pomáhá v boji proti akné. Během zákroku se mohou používat i nástroje – třeba „Uno lžíce“ nebo „Vidal jehly“. Po změkčení nadržené horní vrstvu a otevření pórů se odstraňují mastnota a hluboko usazené mastné zátky, které brání výměně vzduchu a příjmu živin.

Proces odstraňování znečištění je doprovázen bolestí, ale umožňuje odstranit zánět a odstranit příčinu akné. Majitelům mastné pokožky doporučujeme opakovat tuto proceduru  alespoň jednou za 1,5-2 měsíce.

Peeling

Peelingy jsou bezpečná, spolehlivá a neinvazivní metoda k odstranění příznaků stárnutí, výskytu nežádoucích skvrn, akné a jizev po akné včetně zmírnění.

Díky speciálnímu složení peelingy, které obvykle používáme, mají exfoliační a regenerační účinky a jsou důležitým faktorem při řešení všech nedostatků pokožky. Mají pozitivní vliv na akné, vrásky, pigmentové skvrny, jizvy i strie. Ošetření je vhodné pro jakýkoliv typ pleti a věk.

Kosmetická masáž obličeje

Kosmetickou masáž provádíme nejčastěji pomocí čistého mandlového oleje s přísadou relaxačních éterických směsí. Je možno použít i jiné přípravky.

Během masáže se uvolní napětí mimických svalů, urychlí se buněčný metabolismus v pleti, vyplaví se kyselina mléčná ze svalů a tím se svaly relaxují. Speciálními hmaty působíme proti vráskám. Po masáži je pleť projasněná a nejeví známky únavy.

Nanesení masky

Na pleť nаnášíme různé typy masek. Zaleží jak na typu pleti, tak i na její aktuálním stavem. Pokud budeme chtít na pleti řešit vícе prоblémů současně, jе možné mаsky kombinovat. Znаčky, sе kterými prаcujeme, nаbízí širokоu škálu druhů mаsek s různými účinky.

Jsou buď vе fоrmě krémů, past a gеlů nebo na pleť používáme speciální vlisеlínоvé mаsky nаpuštěné аktivními látkami nеbо vеlmi žádаné mаsky hydrogelové a аlginátové. Takové masky budou v mnoha případech užitečné pro různé situace. Doporučuje se absolvovat kurz s aplikací 1 až 3 krát týdně.
Mohou být kombinovány s dalšími procedurami a masáží.

vyberte si
nejlepší
servis a služby

Chci se objednat
Style switcher RESET
Body styles
Color scheme