FacebookPixel

Depilace

Už dávno sníte o dokonalé hladké pokožce i bez podráždění? Kosmetičky v našem salonu májí pro vás ideální řešení! Za použití šetrných metod a přírodních ingrediencí, díky nimž nedochází k podráždění kůže, Vám pomůžeme k hladké pokožce bez nežádoucích chloupků na delší dobu.

V čím je výhoda depilace v salonu oproti obyčejnými holení? Při depilaci, např. cukrovou pastou, lze dosáhnout velmi příjemného efektu – zbavení se chloupků na velmi dlouhou dobu (až 5 týdnů) a dorůstání bez drsného efektu, navíc cukrová pasta působí antibakteriálně a z části nahrazuje peeling. Další důležitá věc je, že při holení, např. žiletkou, chloupky dorůstají s drsným efektem a za mokra zároveň hrozí nebezpečí poranění či říznutí, což se vám nikdy nestane při depilací v salonu.

U všech forem epilací je zákrok prováděn ve směru růstu chloupků a tak nedochází k poškozování folikulů, krvácení, alergickým reakcím, rozšíření a blokaci pórů, jak se stává při použití vosků.  Jedním z dalších faktů je, že naše přípravky nelepí kůži, což se zcela jistě nedá tvrdit o voscích a tak je epilace v našich salónech označována klienty za téměř bezbolestnou.

 

Kontraindikace: diabetes, poranění a zánětlivá onemocnění pokožky.

Kosmetička při depilaci používá latexové rukavice. Všechny pomůcky k depilaci jsou jednorázové.

POSTUP DEPILACE:

  • Odborně vyškolená kosmetička nejdříve pokožku očistí, odmastí a nanese pudr.
  • Pak se přejde k nanášení buď cukrové pasty nebo vosku – to zaleží na vaším výběru procedury. Každopádně používaný prostředek je vždy pohodlné tělesné teploty.
  • Pastu/vosk nanáší proti směru růstu chloupků a rychlým pohybem strhne ve směru růstu.
  • Pasta/vosk uvolňuje chloupky z ústí folikulu a chloupky se vytrhávají po směru růstu i s kořínky.
  • V případě potřeby zopakuje, zkontroluje pinzetou a aplikuje zklidňující krém.
  • Po celý čas depilace kosmetička pracuje s jednorázovými rukavicemi a špachtlemi.

Náš sortiment

Profesionálně vyškolené kosmetičky pomocí cukrové pasty nebo vosku chloupky pečlivě odstraní. Chloupky odstraňovány vždy po směru růstu, což zabraňuje podráždění pokožky a červených zarůstání chloupků. Výsledný efekt je okamžitý, pokožka je hladká a bez podráždění.

Sugaring

Depilace cukrovou pastou neboli sugaring je velmi populární v dnešní technika, která se používá pro depilaci všech částí těla. Zvládne pečlivě odstranit chloupky už od 3 mm.  Po vytrhnutí rostou chloupky jemnější, řidší a při dlouhodobém používání se jejich výskyt zmenšuje. Navíc chloupky pak nemají tendenci zarůstat.

Aplikace je méně bolestivá než depilace voskem proto tato metoda se hlavně doporučuje klientům s citlivou nebo alergickou pokožkou. Po depilaci cukrovou pastou se můžete opalovat již druhý den.

Depilace teplým voskem

Depilace  teplým voskem se provádí na suché odmaštěné pokožce a chloupkách, dosahujících alespoň čtyř milimetrů. Bezprostředně po zákroku se nedoporučuje koupání v chlorované vodě a slunění. Pokožka zůstává hladká přibližně čtyři až šest týdnů. Při opakovaných procedurách chloupky slábnou a bolestivost zákroku se stává minimální.

Jediná nevýhoda spočívá ale v tom, že vaše kůže pár dnů po depilaci může být mírně podrážděná. Ale při opakovaných procedurách bolestivost zákroku se stává minimální.

Brazilská depilace

Brazilská depilace znamená kompletní odstranění chloupků z intimních partií. Je sice poměrně bolestivější, než holení žiletkou, ale na druhou stranu budete mít téměř měsíc klid.

Poprvé se ale určitě svěřte raději odborníkům, protože intimní partie jsou opravdu hodně citlivé. Při postupném opakování se chloupky ztenčují a pak už ani nebudete cítit, že se vytrhávají. Ideální délka chloupků je 5 – 10 mm.

Po dohodě je možné nechat na přirození z chloupků třeba proužek, trojúhelníček, véčko.

vyberte si
nejlepší
servis a služby

Chci se objednat
Style switcher RESET
Body styles
Color scheme